Zpět Produkty
Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARITlakové myčkyTlakové myčkyČerpadla na voduČerpadla na voduZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaPůdní vrtákyPůdní vrtákyReklamní předmětyReklamní předmětyNáhradní dílyNáhradní dílyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobkůAKU zahradní technika EGOAKU zahradní technika EGOElektrické vozíky a skútry SELVOElektrické vozíky a skútry SELVO
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

Pracovní rukavice VARI

Pracovní rukavice VARI 3. 3. 2022

Ruce jsou pro nás jedním z nejdůležitějších pracovních nástrojů. Chráníte je však dostatečně? Kombinované pracovní rukavice VARI mohou být tou správnou volbou.

Mají zajímavý design, zapínání na suchý zip, v dlani jsou pěnové vycpávky, které snižují otřesy, nárazy a vibrace. Ukazováček je vybaven dotykovou vložkou na bázi funkce touch screen. Můžete tedy bez problémů obsluhovat dotykový telefon nebo tablet bez svlékání rukavic. Třešničkou na dortu je silikonové plastické logo VARI.