Zpět Produkty
Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARITlakové myčkyTlakové myčkyČerpadla na voduČerpadla na voduZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaPůdní vrtákyPůdní vrtákyReklamní předmětyReklamní předmětyNáhradní dílyNáhradní dílyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobkůAKU zahradní technika EGOAKU zahradní technika EGOElektrické vozíky a skútry SELVOElektrické vozíky a skútry SELVO
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

Profesionální půdní vrták PV-150

Profesionální půdní vrták PV-150 24. 8. 2022

Profesionální půdní vrták PV-150 umožňuje hloubit vrty o průměru až 250 mm bez značné námahy dle vybraného nástavce, který k motorovému vrtáku snadno připevníte.

Využijete ho tedy jak v lesnictví, zahradnictví, tak na stavbách či při krajinných úpravách. Pomůže Vám při oplocování či zalesňování, usazování sloupků nebo kůlů apod. A POZOR!! Právě dorazil do skladu expedice, takže Ti z Vás, kdo ho objednali včas, mohou tak v nejbližších dnech očekávat svou zásilku.