Zpět Produkty
Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARITlakové myčkyTlakové myčkyČerpadla na voduČerpadla na voduZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaPůdní vrtákyPůdní vrtákyReklamní předmětyReklamní předmětyNáhradní dílyNáhradní dílyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobkůAKU zahradní technika EGOAKU zahradní technika EGOElektrické vozíky a skútry SELVOElektrické vozíky a skútry SELVO
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

Provzdušňovač / prořezávač trávníku PP-60 slaví 10 let

Provzdušňovač / prořezávač trávníku PP-60 slaví 10 let 17. 5. 2022

Byl rok 2012 a do sortimentu byl zařazen nový adaptér Provzdušňovač/prořezávač PP-60, přímo připojitelný stroj k pohonným jednotkám. Tento adaptér tedy letos slaví 10 let a za tu dobu si získal řadu nadšených majitelů dvoutaktních i čtyřtaktníchpohonných jednotek TERRA a VARI. 

Při vertikutaci dojde k prořezání travního koberce, díky čemuž se voda a hnojivo dostane lehce až ke kořínku trávy. Prořezávací nože snadno vyměníte za pročesávací pružiny, kterými bez námahy vyčešete mech a starou trávu. Vznikne tzv. travní separator, který udržuje váš trávník ve skvělé kondici i v průběhu vegetační části sezony. Pro majitele rotačních pleček existuje i přestavbový set PP-60, který využívá stávající převodovku T2. Přejeme tomuto adaptéru dalších x desítek úspěšných let na trhu další tisíce spokojených zákazníků.