Zpět Produkty
Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARITlakové myčkyTlakové myčkyČerpadla na voduČerpadla na voduZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaPůdní vrtákyPůdní vrtákyReklamní předmětyReklamní předmětyNáhradní dílyNáhradní dílyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobkůAKU zahradní technika EGOAKU zahradní technika EGOElektrické vozíky a skútry SELVOElektrické vozíky a skútry SELVO
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

Severočeské Vodovody a kanalizace – údržba vodojemů

Severočeské Vodovody a kanalizace – údržba vodojemů 2. 3. 2021

V červenci loňského roku jsme se zúčastnili výběrového řízení, které vyhlásily Severočeské vodovody a kanalizace, a.s. SČVK hledali stroje na údržbu zeleně okolo vodojemů, nejlépe mulčovače.

Proto jsme dojeli na vodojem do Turnova, kde si pracovníci SČVK vyzkoušeli v jejich reálných podmínkách profesionální mulčovač F-700 Hydro HURRICANE s motorem HONDA GXV 390 a multifunkční RAPTOR Hydro s mulčovacím nástavcem, osazený novým motorem KOHLER CV224 COMMAND PRO. Všichni ze zúčastněných byli mulčovacími stroji doslova nadšeni, protože s nimi dokázali posekat vše, co potřebovali – vysokou, hustou trávu, na rovině i v extrémním svahu. Někdo se přikláněl k menšímu mulčovači RAPTOR Hydro, jiným zase více vyhovoval větší F-700 Hydro HURRICANE.
„RAPTOR Hydro je výkonný, obratný, snadno ovladatelný a zvládne velké svahy. Je naprosto ideální pro všechna naše střediska,“ prohlásil pan ing. Ľubomír Detko ze Severočeských vodovodů a kanalizací. „Já bych ale bral spíš tu velkou sedmistovku. Je silnější, robustnější a jede jako tank. Ta by se mi líbila víc“, prohlásil pracovník ze střediska ve Špindlerově mlýně.
Co člověk, to názor. Každopádně výběrové řízení vyhrálo VARI. Severočeské vodovody a kanalizace, a.s. se tak mohou těšit na novou flotilu strojů. Nyní jsme vybavili první dvě střediska, další budou následovat podle toho, jak je budou SČVK potřebovat.