Zpět Produkty
Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARITlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályČerpadla na voduČerpadla na voduZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaPůdní vrtákyPůdní vrtákyReklamní předmětyReklamní předmětyNáhradní dílyNáhradní dílyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobkůAKU zahradní technika EGOAKU zahradní technika EGOElektrické vozíky a skútry SELVOElektrické vozíky a skútry SELVO
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

Tipy na vánoční dárky

Tipy na vánoční dárky 24. 11. 2021

Máme tu přesně měsíc do vánoc. Pokud začínáte přemýšlet, co nadělit svým blízkým, tak Vám přinášíme pár tipů. Včasným objednáním u položek, kde je dostupnost do 3 dnů, Vám garantujeme, že dárek dorazí do vánoc. Pokud objednáte zboží, které je momentálně nedostupné, tak nezoufejte, protože máte garantovanou letošní cenu a pořadí. Vyberte si z nabídky VARI praktické dárky, které Vám a Vašim blízkým budou sloužit řadu let.

Pro fanoušky značky VARI jsou velmi oblíbené praktické reklamní předměty VARI a značkové oblečení. Pro Vaše nejmenší zde najdete i hračky, legendární igráčky VARI v provedení Zahradník nebo Servisní autíčko nebo pexeso, dále drobné reklamní předměty v podobě klíčenkyhrnku, propisky či např. taška na dokumenty. V nabídce také kvalitní oblečení s logem VARI, celou nabídku najdete na e-shopu VARI.cz.

Z dárků ve formě strojů do 5 000 Kč můžeme doporučit elektrický plotostřih VARI 150 na úpravu živých plotů a okrasných keřů a dřevin za 1 490 Kč, elektrickou pilu VARI 2300 W za 2 490 Kč pro nařezání dřeva do krbu i práci na zahradě bez starostí s palivem a jeho mixováním, křovinořez VARI 432 HB nebo 522 HB pro dosekávání míst, kam se nevejdete sekačkou nebo malé elektrické sekačky FM 3310 a FM 3813

Majitelům TERRA-VARI by se mohlo hodit příslušenství k malotraktorům např. montážní stojan SM-01 pro snadnou výměnu tažné nápravy za kypřicí nože, nastavovací těleso pro správné seřízení příslušenství NT-03, oboustranný pluh APH-352 či vyorávací radlici AVR-453. Dále smyk stavitelny S-1000 nebo brány hřebové ABR-354 pro snadnější zpracování půdy. Kompletní nabídku najdete na webu vari.cz v kategorii Stavebnicový systém.

Mezi dárky nad 10 000 Kč patří travní sekačka CP1 484 H, MP1 504 B či MP1 554 H. Pro sečení bez potřeby sušení sena jistě využijete vyžínač křovin/ mulčovač F-550Z. Majitelům pohonné jednotky VARI může usnadnit práci podvozky - bubnová sekačka BDR-650V, rotační plečka RP-T2/S nebo provzdušňovač / prořezávač PP-60. A pokud někdo z blízkých plánuje v příštím roce sázet brambory, jistě ocení pomocníka ve formě jednořádkověho sazeče brambor SB-40.