Zpět Produkty
Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARITlakové myčkyTlakové myčkyČerpadla na voduČerpadla na voduZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaPůdní vrtákyPůdní vrtákyReklamní předmětyReklamní předmětyNáhradní dílyNáhradní dílyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobkůAKU zahradní technika EGOAKU zahradní technika EGOElektrické vozíky a skútry SELVOElektrické vozíky a skútry SELVO
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

Travní sekačky - novinky 2022

Travní sekačky - novinky 2022 30. 1. 2022

Travní sekačky a traktůrky VARI na parkovou úpravu perfektně doplňují sortiment tradičních strojů VARI pro půdní práce a sečení vysoké trávy. 

Pro svou jednoduchost, skvělý sběr trávy a kvalitní provedení jsou čím dál oblíbenější. Nový travní traktor jsme Vám již představili, nyní Vám přinášíme nové modely travních sekaček. Osvědčené sekačky budou kromě motorů HONDA osazené také motory LONCIN. Jedná se o modely CP1 484 G, MP1 504 G a MP1 504 GeS s elektrostartem. Z travních sekaček VARI si vybere opravdu každý.

Naskladnění nových travních sekaček očekáváme na přelomu měsíců února a března. Vy je však můžete objednávat již nyní, abyste byli na sezonu připraveni.