Zpět Produkty

Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARIRotavátoryRotavátoryTlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályŠtěpkovače, drtičeŠtěpkovače, drtičeZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaKompostéryKompostéryReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobků
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

TRHY TUHAŃ ZAHRADNÍ TECHNIKA TOMÁŠ (7.5.2017)

TRHY TUHAŃ ZAHRADNÍ TECHNIKA TOMÁŠ (7.5.2017) 4. 5. 2017

Srdečně vás zveme do obce Tuhaň, kde se pravdielně koná nedělní auto-moto burza. V neděli 7.5. bude doprovodným programem také ukázka a prohlídka zahradní techniky VARI, kterou pro vás chystá náš značkový prodejce Zahradní technika Tomáš ze Semil.

Prohlédnout a vyzkoušet si budete moci nové travní sekačky včetně nejoblíbenějšího modelu VARI MP1 554 H s výkonným motorem HONDA GCV 190 a variátorem pojezdu, nový multifunkční RAPTOR HYDRO s bubnovou sekačkou a mulčovačem a také pohonnou jednotku PJXP200 v rámci EKO-DOTACE. K ní nebudou chybět přímo připojitelné podvozky: štěpkovač RAPIDO, provzdušňovač trávníků PP-60 a letošní novinka, tlaková myčka W3000V. Veškerý sortiment VARI si zde budete moci objednat za speciální výstavní ceny, motorové stroje vám dokonce dovezeme až domů. Těšíme se na vás. Vaše VARI.