Zpět Produkty
Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARIRotavátoryRotavátoryTlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályŠtěpkovače, drtičeŠtěpkovače, drtičeZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobků
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

WORKSHOP "Jak správně řezat ovocné stromy"

WORKSHOP "Jak správně řezat ovocné stromy" 16. 2. 2019

Srdečně vás zveme do Sychrova u Mnichova Hradiště, kde skupina nadšenců - sadařů pořádá WORKSHOP "Jak správně řezat ovocné stromy" pod vedením zkušeného pěstitele a sadaře Martina Makala.

Martin Makal vám v širších biologických souvislostech jasně vysvětlí a ukáže, co který strom potřebuje, a vy si to hned na stromech ze sadu vyzkoušíte. Proto si nezapomeňte s sebou vzít nůžky a pilky na větve. Všechny ořezané a ostřihané větve pak zlikviduje štěpkovač štěpkovač RAPIDO Power plus. Veškeré informace a přihlášku na workshop najdete na stránkách http://www.zivotvsadu.cz/, organizátora akce. Níže si můžete prohlédnout fotogalerii z minulého ročníku. Těšíme se na vás.