Zpět Produkty

Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARIRotavátoryRotavátoryTlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályŠtěpkovače, drtičeŠtěpkovače, drtičeZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaKompostéryKompostéryReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobků
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

ZAHRADA 2017 HAVLÍČKŮV BROD (28.-30.4.2017)

ZAHRADA 2017 HAVLÍČKŮV BROD (28.-30.4.2017) 24. 4. 2017

Vždy poslední víkend v dubnu se koná výstava ZAHRADA v areálu KD OSTROV v Havlíčkově Brodě. Letošní, již 24. ročník, tak proběhne od 28. do 30. dubna. Jako každý rok se výstavy zúčastní i náš značkový prodejce MILAN MILICHOVSKÝ - MAT přímo z Havlíčkova Brodu.

Na venkovní expozici si budete moci prohlédnout a částečně vyzkoušet mimo jiné stroje a příslušenství od VARI, např. multifunkční nosiče LUCINA MAX a RAPTOR HYDRO s příslušenstvím, vyžínač křovin F-550 HURRICANE či nový ocelový kartáč B-35 VEDEX. Pro zájemce o pomocníky na zpracování dřeva zde bude k vidění štípačka na dřevo VARI 16 TON a štípací linka VARI MATIC 300. Těšíme se na vás.