Zpět Produkty
Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARITlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályČerpadla na voduČerpadla na voduZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaPůdní vrtákyPůdní vrtákyReklamní předmětyReklamní předmětyNáhradní dílyNáhradní dílyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobkůAKU zahradní technika EGOAKU zahradní technika EGOElektrické vozíky a skútry SELVOElektrické vozíky a skútry SELVO
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

Zametací kartáč CB-1000 v Českém Brodě

Zametací kartáč CB-1000 v Českém Brodě 13. 12. 2021

Výroba nových zametacích kartáčů CB-800 a CB-1000 je v plném proudu. Jedním z mnoha majitelů tohoto stroje, který je určen pro komunální údržbu, jsou Technické služby města Český Brod. 

Pracovníci města budou požívat model CB-1000 spolu se sběracím boxem BS-100 a v zimě také s odhrnovací radlicí OR-1000. Chodníky města Český Brod se mají na co těšit ;-).

 

1639398386632