Zpět Produkty
Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARIRotavátoryRotavátoryTlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályČerpadla na voduČerpadla na voduŠtěpkovače, drtičeŠtěpkovače, drtičeZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobkůAKU zahradní technika EGOAKU zahradní technika EGOElektrické vozíky a skútry SELVOElektrické vozíky a skútry SELVO
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

Země Živitelka (22.-27.8.2019)

Země Živitelka (22.-27.8.2019) 19. 8. 2019

Srdečně vás zveme na 46. ročník největšího a nejvýznamnějšího agrosalonu v České republice a na Slovensku, který se koná od 22. do 27. srpna. Letošní Země živitelka nese podtitul "Výzvy českého zemědělství". VARI najdete na venkovní ploše 303 před pavilonem Z na stánku AGROZETU ČESKÉ BUDĚJOVICE, což je největší prodejce zemědělské techniky u nás.

Prohlédnout a za speciální výstavní ceny zakoupit budete moci široký sortiment zn. VARI. Jmenujme např. malotraktor VARI IV GLOBAL s vozíkem a s příslušenstvím pro obdělávání půdy, mulčovače a bubnové sekačky na vysokou trávu či multifunkční RAPTOR HYDRO. Nebudou chybět ani travní sekačky, traktory a křovinořezy VARI s bohatým příslušenstvím. Můžete se těšit na novinky letošního roku, jako je senohrab SH-600 k multifunkční bubnové sekačce Lucina MaX, třetí kolo TK-01 a sněhové řetězy a malotraktoru VARI GLOBAL či inovovaný sazeč brambor SB-40. Profesionálové z komunálních služeb pak jistě ocení velký mulčovač F-700 Hydro Hurricane,zametací kartáč CB-80 a ocelový kartáč B-35 VEDEX. Těšíme se na vás.

mapa_ceske budejovice