Zpět Produkty

Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARIRotavátoryRotavátoryTlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályŠtěpkovače, drtičeŠtěpkovače, drtičeZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaKompostéryKompostéryReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobků
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ AGROWEST KOZLANY (21.4.2017) - FOTO A INFO

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ AGROWEST KOZLANY (21.4.2017) - FOTO A INFO 21. 4. 2017

V pátek 21.4. pořádal náš značkový prodejce AGROWEST Den otevřených dveří ve svém středisku v Kožlanech. Součástí byla také výstava zemědělské a zahradní techniky, na kteté VARI, jakožto významný dodavatel Agrowestu, nemohl chybět.

Výstava nebyla na zelené ploše, nemohli jsme tedy se stroji zajet do trávy jako v Třeskonicích o den dříve. Byla však možnost ukázat ocelový kartáč B-35 VEDEX a zametací kartáč CB-80. Tato kombinace je pro podobné areály a menší obce ideální. "VEDEXem" ze spár dlažby mechanicky odstraníte mech a plevel, které poté uklidíte pomocí "CéBéčka" se sběrným boxem BS-80.

Dále si zájemci mohli prohlédnout např. malotraktor VARI GLOBAL s vozíkem, vyžínač křovin F-550 či štěpkovač RAPIDO plus.

Děkujeme všem za návštěvu a na další akci zase na shledanou.