Zpět Produkty

Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARIRotavátoryRotavátoryTlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályŠtěpkovače, drtičeŠtěpkovače, drtičeZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaKompostéryKompostéryReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobků
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

KOMPOST FEST - VYHLÁŠENÍ VÍTĚZŮ SOUTĚŽE (4.11.2017) - FOTO A INFO

KOMPOST FEST - VYHLÁŠENÍ VÍTĚZŮ SOUTĚŽE (4.11.2017) - FOTO A INFO 8. 11. 2017

V sobotu 4.11.2017 jsme se jako partner projektu Kompostuj.cz zúčastnili vyhlášení soutěže Miss kompost 2017 a ve studiu Alta předali ceny vítězům.

Za umístění v kategorii Miss kompost roku a Miss kompost škol výherci získali rotační kypřič, křovinořez a elektrickou pilu VARI. Vítězům gratulujeme a věříme, že se výrobky VARI stanou při práci na zahradách dobrými pomocníky!   

Cenu za nejlepší kompost škol jsme s potěšením dovezli mateřské školce do Náchoda. Paní ředitelce a malým zahradníkům přejeme hodně radosti při zvelebování přírodní zahrádky.