Zpět Produkty
Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARITlakové myčkyTlakové myčkyČerpadla na voduČerpadla na voduZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaPůdní vrtákyPůdní vrtákyReklamní předmětyReklamní předmětyNáhradní dílyNáhradní dílyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobkůAKU zahradní technika EGOAKU zahradní technika EGOElektrické vozíky a skútry SELVOElektrické vozíky a skútry SELVO
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

Obsluha strojů

Pneumatiky DSK 316

Počet příspěvků › 2 | Poslední příspěvek › 28. 8. 2013
Jiří Pala
Ve svých radách a návodech dopručujete pro snadnější ovládání v členitém terénu u DSK - 316, podhustit pneumatiky. Když to provedu na těch bezdušovkách, tak při každém smýknutí do strany, zapříčiním ztrátu tlaku, pneumatika se odlepí od ráfku a musím tím pádem do pneuservisu. Což neni zadarmo. Jak je to ve skutečnosti s tím podhuštěním.
Dobrý den pane Palo. Prosím o upřesnění, kde jste tuto informaci v radách a návodech našel. Nikde jsem toto "naše" doporučení totiž nenašel. Samozřejmě podhuštění pneumatik pro lepší ovladatelnost je nesmysl se všemi důsledky, které uvádíte. S pozdravem Martin Burian.

Pro účast v diskuzi musíte být přihlášeni.