Zpět Produkty
Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARIRotavátoryRotavátoryTlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályČerpadla na voduČerpadla na voduŠtěpkovače, drtičeŠtěpkovače, drtičeZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobkůAKU zahradní technika EGOAKU zahradní technika EGOElektrické vozíky a skútry SELVOElektrické vozíky a skútry SELVO
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

Obecné dotazy

Dotaz na půjčovnu

Počet příspěvků › 2 | Poslední příspěvek › 27. 10. 2013
Jirka
Dobrý den. Mám na chalupě louku cca 1600m2 která nebyla sekaná tak 30 let. Uvažuji o jejím pravidelném sečení a proto si myslím, že by bylo nejlepší ji nejdříve pojezdit mulčovačem. Proto mám dotaz jestli provozujete půjčovnu tohoto nářadí. Děkuji Jirka.

Dobrý den, výrobní závod VARI,a.s. nemá půjčovnu, navštivte v okolí vašeho bydliště autorizované prodejny VARI a zeptejte se jestli mají půjčovnu.

S pozdravem Fr.Šimák

Pro účast v diskuzi musíte být přihlášeni.