Zpět Produkty
Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARIRotavátoryRotavátoryTlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályČerpadla na voduČerpadla na voduŠtěpkovače, drtičeŠtěpkovače, drtičeZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobkůAKU zahradní technika EGOAKU zahradní technika EGOElektrické vozíky a skútry SELVOElektrické vozíky a skútry SELVO
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

Obsluha strojů

Držák radlice

Počet příspěvků › 2 | Poslední příspěvek › 28. 10. 2013
Jiří Pala
Při brouzdání po netu, jsem narazil na toto: Držák radlice ASR-1000/F-700. Protože jsem nenašel více, zajímalo by mne k čemu slouží a jak se používá.

Dobrý den, shrnovací radlice ASR-1000 se zapojuje do převodové skříně DSK-317 a součástí nové radlice vyrobené od roku 2012 je polohovací držák a páka zvedání, pro zapojení starších radlic ASR-1000 je potřeba adaptér shrnovací radlice ASRA/U. Shrnovací radlice F-700 se používá k mulčovači F-700.

S pozdravem Fr.Šimák

Pro účast v diskuzi musíte být přihlášeni.