Dvojmontáž Malotraktor

Počet příspěvků › 2 | Poslední příspěvek › 3. 11. 2013
Fanda
Dobry den chtel bych se informovat co by bilo zapotrebi na montazky ( na kazde strane dve kola) na vari honda GSV 190 a cenu
Dobrý den, požadovaná úprava není přípustná (nereálná). S pozdravem Jindřich Dostál

Pro účast v diskuzi musíte být přihlášeni.