Zpět Produkty
Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARIRotavátoryRotavátoryTlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályČerpadla na voduČerpadla na voduŠtěpkovače, drtičeŠtěpkovače, drtičeZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobkůAKU zahradní technika EGOAKU zahradní technika EGOElektrické vozíky a skútry SELVOElektrické vozíky a skútry SELVO
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

Dotazy na dostupnost a cenu zboží

Dotaz na bubnové sečení

Počet příspěvků › 2 | Poslední příspěvek › 11. 12. 2013
Dospíšil
Dobrý den, budu si pořizovat novou bubnovou sekačku včetně motoru. Mám doma starý dvoutakt Terra s převodovkou T20 a lištovou sekačku ze stejné sady. Rád bych nový motor používal i pro stávající T20, proto bych i jej uvítal v dvoutaktním provedení. Bohužel na Vaší stránce nevidím jediný dvoutakt v nabídce. Dá se situace nějak vyřešit? Pokud ne, tragedie to nebude, ale budu mít nový motor jen k sečení. Děkuji.

Dobrý den,

v nabídce podnikové prodejny máme dvoutaktní motor bez řidítek Jikov (není dodáván do sestav) za cenu 11979Kč vč DPH, který můžete posadit na  bubnové sečení BDR 650V http://www.vari.cz/stavebnicovy-system-vari-1/detail-produktu/sekacka-bubnova-bdr-650v.html  nebo na Vaši starší převodovou skříň T-20.  Ve výběru motorových jednotek doporučujeme modernější čtyřtaktní motor HONDA http://www.vari.cz/pohonne-jednotky-global.html, se kterým můžete obsluhovat také výše zmíněné bubnové sečení BDR 650V. Pro použití nového motoru HONDA na převodovce T-20 pro dvoutakt je potřeba především výměna upínacích nýtů v hodnotě 50Kč, pak jde motor s převodovkou spojit. Nižší otáčky motoru HONDA však na dvoutaktní skříni mají za následek snížení všech pojezdových rychlosti o cca 33%,  zákazník ovšem získává lepší přenos síly na kola, proto celá řada zákazníků  převodovku nepřestavuje a v klidu používá.

 

 

 

 S pozdravem podniková prodejna

Pro účast v diskuzi musíte být přihlášeni.