Kombinátor K-720

Počet příspěvků › 4 | Poslední příspěvek › 2. 4. 2020
vaclav fencl
Dobrý den měl bych dotaz jestli se dá na základní rám kombinatoru po demontáži válce a radlicek uchytit hrobkovaci radlicky dle katalogu mě přijde samotný rám podobné konstrukce a stejné uchycení radlicek i hrobkovacich radlicek a pasivní plecky přijde mi že by to mohlo jít děkuji za odpověď

Dobrý den,

hrobkovací radlice nelze připojit k rámu kombinátoru.

Hezký den Lukáš Svoboda

Jiří Pomajbík
Dobrý den, proč došlo u kombinátoru k náhradě "kliček" na upevňování radliček a válce za obyčejné šrouby?? Takto musím neustale nosit po kapsách klíč, což je na houby...

Dobrý den, ke změně došlo především z důvodů lepší aretace radliček, protože kličky se často povolovaly. 

Pro účast v diskuzi musíte být přihlášeni.