Zpět Produkty
Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARIRotavátoryRotavátoryTlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályČerpadla na voduČerpadla na voduŠtěpkovače, drtičeŠtěpkovače, drtičeZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobkůAKU zahradní technika EGOAKU zahradní technika EGOElektrické vozíky a skútry SELVOElektrické vozíky a skútry SELVO
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

Technické a servisní dotazy

Slabý motor Jikov

Počet příspěvků › 2 | Poslední příspěvek › 29. 5. 2014
František Šilar
Dobrý den, u pohonné jednotky MJ-5 s motorem Jikov jsem vyměnil odstředivou spojku, protože bylo sjeté obložení a spojka klouzala. S novou to jelo lépe, ale s prázdným valníkem a převodovkou T-20 do většího kopce to stále prokluzovalo. Povolil jsem tedy šroub, který drží u sebe čelisti. Když jsem Terru vyzkoušel, spojka už neprokluzovala, ale motor měl malé otáčky a do kopce to jelo velmi pomalu. Když dříve stará spojka fungovala, vyjížděl jsem ten kopec bez sebemenších problémů. Nevíte, kde by mohl být problém? Zdá se mi, že je slabý motor. Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den,

doporučuji prověřit v jakém stavu je válec a píst motoru MJ-5. Případně kontaktujte nejbližší autorizovaný servis VARI ( seznam naleznete na těchto stránkách v sekci Prodejci ).

Hezký den Lukáš Svoboda

Pro účast v diskuzi musíte být přihlášeni.