Zpět Produkty
Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARIRotavátoryRotavátoryTlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályČerpadla na voduČerpadla na voduŠtěpkovače, drtičeŠtěpkovače, drtičeZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobkůAKU zahradní technika EGOAKU zahradní technika EGOElektrické vozíky a skútry SELVOElektrické vozíky a skútry SELVO
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

Obecné dotazy

záruka

Počet příspěvků › 4 | Poslední příspěvek › 3. 6. 2014
Petr Klein
Dobrý den,v roce 2013 jsem si pořídil sestavu Vari-Honda GCV190 jaká je délka záruky ?Četl jsem zde v dikusním fóru, že na stroje s motory Honda je záruma 5 let ale v záručním je napsáno 24 měsícu ! Dále se chci zeptat zde musím vest stroj na záruční opravu tam kde jsem ho pořídil a nebo jej mohu dát na opravu do jiného servisu který jsem našel blíž. Tam mě ale řekly, že u nich se záruka nepočítá protože stroj není od nich( že jsem dal vydělat jinému prodejci a né jim ) ale že jej klidně přijmou ale za hotovost.

Dobrý den,

pravidla záruky najdete zde: http://www.vari.cz/servis/zaruky/ . Záruční servis, nebo prohlídku by Vám měl provést každý smluvní servis VARI. Pokud není k tomuto ochoten, nezbývá než doporučit někoho jiného ze seznamu prodejců, na našich stránkách http://www.vari.cz/kontakty/prodejci/ .

S pozdravem. Zdeněk Šetek

Petr Klein
Dobrý den, děkuji za odpověď na dotaz z 2.6 - záruka, ale pro upřesnění : MÁM : pohonná jednotka PJ GCV190 ob. č. 4370 skříň převodová DSK-317.1/S ob. č. 4224 Na toto s podle tabulky vztahuje prodloužená záruka 5 let , ale v záručním listě je uvedeno 24 měsíců. Není k tomuto záručnímu listu nějaká servisní kniha kam se zaznamenává garanční prohlídka (technická prohlídka). A jak jsem se dočetl v diskusi tak je tato prohlídka placená majitelem stroje - kolik tato prohlídka stojí cca. a co obsahuje a v případě , že je zjištěn a závada je tato případná výměna součástek kryta zárukou pokud se jedná o vadu. A v jakých intervalech se tato prohlídka koná ( každých 12 měsíců po dobu prodloužené záruky ?) Děkuji Klein

Dobrý den,

první podmínkou pro poskytnutí prodloužené záruky je to, že vlastníte Servisní knížku ( jde o takový rodný list Vašeho výrobku ). Tento dokument vydává vždy dealer při prodeji výrobku, který je v seznamu strojů s prodlouženou záruční dobou. Do této knížky se zaznamenávají každoroční garanční prohlídky, ale i různé záruční či mimozáruční opravy. Garanční prohlídka je servisní úkon placený zákazníkem. Cena prohlídek je různá, dle typu stroje ( 800,- až 1500,- ). V této ceně je veškerý, předepsaný, použitý materiál + servisní práce. Po absolvování této prohlídky se záruka na motor a převodovou skříň prodlužuje o 12 měsíců. V případě, že jste neobdržel při zakoupení stroje Servisní knížku, kontaktujte prosím vašeho prodejce.

Hezký den Lukáš Svoboda

Pro účast v diskuzi musíte být přihlášeni.