Zpět Produkty
Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARIRotavátoryRotavátoryTlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályČerpadla na voduČerpadla na voduŠtěpkovače, drtičeŠtěpkovače, drtičeZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobkůAKU zahradní technika EGOAKU zahradní technika EGOElektrické vozíky a skútry SELVOElektrické vozíky a skútry SELVO
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

Dotazy na dostupnost a cenu zboží

Staré ceníky

Počet příspěvků › 2 | Poslední příspěvek › 16. 4. 2015
Jan Zezulka
Je možné někde nahlédnout do starších ceníků, nebo je a bude k dispúozici jen ceník aktuální? Tj. jestli je možnost zjistit, kdy některé zboží bylo naposledy v prodeji a za jakou cenu. Dále by mne zajímalo, proč došlo ke změně ceny u i novinek, které nejsou zatím v prodeji. J.Z.

Dobrý den, k dispozici na webu je ceník vždy jen aktuální. Vzhledem k tomu, že VARI naposledy měnilo ceny před cca 3 roky, tak se lze řídit cenami, které jsou uvedeny v tištěném katalogu. Zněna cen proběhla od 1.4.2015 a je řešena dotiskem vkládaného ceníku, který je opět ke stažení. U novinek došlo ke změně cen z důvodu nových kalkulací vstupu dle aktuálních kurzů a nákupních cen.

S pozdravem Tomáš Belinger

Pro účast v diskuzi musíte být přihlášeni.