Zpět Produkty
Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARIRotavátoryRotavátoryTlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályČerpadla na voduČerpadla na voduŠtěpkovače, drtičeŠtěpkovače, drtičeZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobkůAKU zahradní technika EGOAKU zahradní technika EGOElektrické vozíky a skútry SELVOElektrické vozíky a skútry SELVO
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

Diskuze k produktům

Šrotovné - převodová skříň DSK-317/S

Počet příspěvků › 4 | Poslední příspěvek › 16. 12. 2017
Bohumil K.
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, zda-li akce "Šrotovné-převodová skříň DSK317/S" se vztahuje i na převodovky AKY 357/358. Děkuji za odpověď. Bohumil K.
Bronislav Malý
Přečtěte si prosím podmínky šrotovného pro převodovky a nebudete muset čekat na odpověď. Převodovka AKY k rotavátorům AKY 357 a 358 jsou v této akci zahrnuty a vypsány v podmínkách. Přeji pěkný den.
Jaroslav Löbl
Dobrý den,chtěl jsem se zeptat k čemu slouží bronzový šroub v přední části převodovky pod spojkou.Je to odvádění přetlaku v převodovce?Není to nikde uvedeno. Děkuji s pozdravem.Jaroslav.L
Jaromír Malich
Ano, je tomu přesně tak, jak píšete - jde o odvzdušňovací ventil, bránící přetlakování převodovky při déletrvající práci.

Pro účast v diskuzi musíte být přihlášeni.