Rotavátor

Počet příspěvků › 3 | Poslední příspěvek › 2. 5. 2016
Jan Vachata
Dobrý den, chytám se použít rotavátor k převodovce DSK317S. Můžete mi prosím poradit, jak mají být poskládané jednotlivé segmenty rotavátoru? Konkrétně jak jsou vůči sobě jednotlivé segmenty - všechny ve stejné poloze, pravidelně pootočené, přetočené o 90°......... Děkuji, Jan Vachata
Bronislav Malý
Pane Vachato, ty segmenty jsou na šestihranu a tedy určitě ne o 90°, ale jen o jednu hranu tj. 60° a další (třetí) zase jako ten první.
Ondřej Vrzal
Obrázek k příspěvku od VARI (2. 5. 2016, 21:33)
Třeba vám pomůže tahle fotka :) S přáním hezkého dne Ondřej Vrzal

Pro účast v diskuzi musíte být přihlášeni.