Zpět Produkty
Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARIRotavátoryRotavátoryTlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályČerpadla na voduČerpadla na voduŠtěpkovače, drtičeŠtěpkovače, drtičeZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobkůAKU zahradní technika EGOAKU zahradní technika EGOElektrické vozíky a skútry SELVOElektrické vozíky a skútry SELVO
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

Diskuze k produktům

Kotoučová pila VARI KP-700

Počet příspěvků › 2 | Poslední příspěvek › 16. 1. 2018
Roman Vari
Dobrý den, koupil jsem předmětnou pilu a zase mám problém. Zajímalo by mě zda motor má nějakou elektro brzdu nebo jak to nazvat. Při posledním řezání a po stlačení červeného tlačítka se motor vypnul za podivných zvuků. Trvalo to krátce. Nyní jsem zase řezal a po stlačení červeného tlačítka již ony podivné zvuky nejsou slyšet, ale pilový kotouč se točí setrvačností samovolně dál. Toto si myslím, že je špatně. Něco se stalo a já nevím co. Poradíte? V návodu na použití pily jsem potřebnou informaci nevyčetl. Děkuji.

Dobrý den,

samovolný doběh kotouče u kolébkových pil VARI je zcela normálním jevem. Elektromotor není vybavem brzdou. Jestli bude podivný zvuk při vypínání výrobku setrvávat, neváhejte kontaktovat prodejce či nejbližší autorizovaný servis VARI.

Hezký den Lukáš Svoboda

Pro účast v diskuzi musíte být přihlášeni.