Zpět Produkty

Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARIRotavátoryRotavátoryTlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályŠtěpkovače, drtičeŠtěpkovače, drtičeZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaKompostéryKompostéryReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobků
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

Technické a servisní dotazy

Převodovka

Počet příspěvků › 2 | Poslední příspěvek › 9. 1. 2018
Pavel Emanovský
dobrý den , chtěl jsem se zeptat. Mám pocit , že při pojezdu do předu špatně funguje cvrček , zatáčet jde ztěžka nebo se i zasekává. Co mám dělat nebo jak provést udržbu.
Jaromír Malich
Dobrý den, pokud myslíte palec ovládání volnoběžek v kolech, pak je nutné celý náboj demontovat z kola, důkladně omýt benzínem, namazat a složit zpět. Pokud se jeví náboj jako silně opotřebený (má omletou jednu z hran zubů), pak nezbývá než náboj vyměnit za nový. Zároveň doporučuji promazávat náboj mírně slabou vrstvou vazelíny, přemazání ve spojení s prachem způsobí nefunkčnost volnoběžek, neboť v náboji kola vazelína s prachem vytvrdne a tím volnoběžce zabrání správnému fungování.

Pro účast v diskuzi musíte být přihlášeni.