Zpět Produkty
Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARIRotavátoryRotavátoryTlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályČerpadla na voduČerpadla na voduŠtěpkovače, drtičeŠtěpkovače, drtičeZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobkůAKU zahradní technika EGOAKU zahradní technika EGOElektrické vozíky a skútry SELVOElektrické vozíky a skútry SELVO
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

Technické a servisní dotazy

VARI 10 TON SUPER FORCE

Počet příspěvků › 2 | Poslední příspěvek › 26. 3. 2018
Radovan Pachovský
Dobrý den, prosím o radu, jaký je správný postup při první výměně hydraulického oleje. V návodu není postup uveden. Děkuji. R.P.

Dobrý den,

při výměně hydraulického oleje ve štípači doporuči následující. Trn štípače nechte zajetý ve spodní poloze, štípač postavte na 2 špalky či na paletu a připravte si plastovou nízkou nádobu na zachycení vypouštěného oleje. Pozor půjde o 6 litrů oleje. Povolte spodní výpustný šroub a zároveň mějte povolenou horní zátku s olejovou měrkou. Po naplnění štípače novým olejem stroj zapněte a nechte pístnici,aby si natáhla nový olej. 

Hezký den Lukáš Svoboda

Pro účast v diskuzi musíte být přihlášeni.