Zpět Produkty
Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARIRotavátoryRotavátoryTlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályČerpadla na voduČerpadla na voduŠtěpkovače, drtičeŠtěpkovače, drtičeZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobkůAKU zahradní technika EGOAKU zahradní technika EGOElektrické vozíky a skútry SELVOElektrické vozíky a skútry SELVO
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

Obsluha strojů

Katalog ND na MJ-5

Počet příspěvků › 2 | Poslední příspěvek › 23. 11. 2012
Jan Stárek
Dobrý den, stal jsem se majitelem stroje GUTBROD TERRA T45, který byl vyrobem v 70. letech jistě v ČR. (ložiska ZKL a pod.) Marně se pokuším sehnat katalog náhradních dílů. Pomůžete ?

Dobrý den,

elektronický katalog ND na Váš motor bohužel není k dispozici. Zasílám odkaz na stránku motorů, kde naleznete již novější verze dvoutaktních motorů JIKOV. ( http://www.vari.cz/motory-1.html ) V případě nejasné identifikace ND prosím kontaktujte autorizovaného prodejce VARI.

S pozdravem Lukáš Svoboda

Pro účast v diskuzi musíte být přihlášeni.