Zpět Produkty
Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARIRotavátoryRotavátoryTlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályČerpadla na voduČerpadla na voduŠtěpkovače, drtičeŠtěpkovače, drtičeZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobkůAKU zahradní technika EGOAKU zahradní technika EGOElektrické vozíky a skútry SELVOElektrické vozíky a skútry SELVO
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

Technické a servisní dotazy

Servis T-19

Počet příspěvků › 2 | Poslední příspěvek › 20. 12. 2012
marek
Dobry den. Poradí někdo jak rozebrat převodovku u terri T-19 z roku 76. Jde mi především o výměnu unášecího kola a jeho protikusu. co je k tomu potřeba? jde to udělat běžným nářadím doma?děkuji.

Dobrý den,

pro celkovou demontáž převodové skříně potřebujete použít stahovák kotouče spojky a stahovák kuželového kola . Doporučuji Vám kontaktovat nejbližší autorizovaný servis VARI. ( seznam naleznete na těchto stránkách v sekci Prodejci ).

S pozdravem Lukáš Svoboda

Pro účast v diskuzi musíte být přihlášeni.