Zpět Produkty
Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARIRotavátoryRotavátoryTlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályČerpadla na voduČerpadla na voduŠtěpkovače, drtičeŠtěpkovače, drtičeZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobkůAKU zahradní technika EGOAKU zahradní technika EGOElektrické vozíky a skútry SELVOElektrické vozíky a skútry SELVO
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

Diskuze k produktům

Štípačka na dřevo VARI 14 TON SUPER FORCE

Počet příspěvků › 3 | Poslední příspěvek › 25. 4. 2020
Pavel Merenda
Dobrý den, je možné dokoupit nějaký podstavec pro štípání cca 3Ocm špalků? Připadá mi dost nešikovné se ke každému špalku ohýbat až k zemi. Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

bohužel žádný takový podstavec v naší nabídce nemáme. 

Hezký den Lukáš Svoboda

Petr Kupský
Dobrý den, pořídil jsem si štípačku VARI 14 TON SUPER FORCE, mam ji asi měsíc, zpracoval jsem s ní asi 20m3 dřeva a v životě jsem s ničím lepším na zpracování dřeva nedělal. Štípačka je super. Všem vřele doporučuji.

Pro účast v diskuzi musíte být přihlášeni.