Zpět Produkty
Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARIRotavátoryRotavátoryTlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályČerpadla na voduČerpadla na voduŠtěpkovače, drtičeŠtěpkovače, drtičeZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobkůAKU zahradní technika EGOAKU zahradní technika EGOElektrické vozíky a skútry SELVOElektrické vozíky a skútry SELVO
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

Dotazy na dostupnost a cenu zboží

Motor Honda GCV 190A N2G7OH

Počet příspěvků › 4 | Poslední příspěvek › 9. 5. 2019
Milan Borůvka
Protože cesta nezávislá objednávka vám nefunguje, zkouším to touto cestou. Jaká je prosím cena mot. Honda GCV 190AN2GGOH či ekvivalent na Vari F-600 ? Mluvil jsem 3.5.2019 s technikem z vašeho servisu,a ten se spojil s šéfkonstruktérem, který mu potvrdil, že mám objednat 184624, že je na skladě tak jsem to u vás poptal 3.5. a zatím nic. Děkuji.
Jaromír Malich
Dobrý den - jen pro informaci - pokud řešíte výměnu motoru na F-600, možná by stálo za to uvažovat nad instalací motoru BS 950E. Deska na které je motor přimontován, je totožná. Výhodou je větší točivý moment, daný zdvihovým objemem 223 ccm.

Dobrý den,

Cena Vámi poptávaného motoru 184624*MOTOR HONDA GCV 190A N2G7SD je 9 594,- Kč bez DPH

Pro více informací nás prosím kontaktujte na tel: 325 607 336, nebo na e-mailu: prodejna@vari.cz

S pozdravem Milan Steklý

VARI, a.s.

Milan Borůvka
Děkuji za rychlé, seriozní jednání. Motor u vás objednám. Milan Borůvka

Pro účast v diskuzi musíte být přihlášeni.