Zpět Produkty
Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARIRotavátoryRotavátoryTlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályČerpadla na voduČerpadla na voduŠtěpkovače, drtičeŠtěpkovače, drtičeZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobkůAKU zahradní technika EGOAKU zahradní technika EGOElektrické vozíky a skútry SELVOElektrické vozíky a skútry SELVO
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

Obecné dotazy

Prstová sekačka vs nová dal 316

Počet příspěvků › 2 | Poslední příspěvek › 8. 12. 2019
Miloslav Nedoma
Dobrý den,jde nějak předělat prstová sekačka aby se dala použít na novou dsk 316… bubnová sekačka Samson 56 pasuje,sehnal sem redukci z 8 hranu na tisicihran nové převodovky,ale k ničemu.

Dobrý den,

připojení starého prstového sečení na novou DSK-316.1PSVN je možné za předpokladu, že z převodovky demontujete přesouvací element zapínání náhonu. Místo tohoto dílu použijete REDUKCI DSK, kterou již vlastníte. Tím spojíte rozdílný počet drážek na hřídeli prstového sečení s hřídelí nové převodové skříně. Bohužel tím ale vyřadíte možnost vypínání a zapínání náhonu DSK-316.1PSVN.

Hezký den Lukáš Svoboda

Pro účast v diskuzi musíte být přihlášeni.