Zpět Produkty
Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARITlakové myčkyTlakové myčkyČerpadla na voduČerpadla na voduZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaPůdní vrtákyPůdní vrtákyReklamní předmětyReklamní předmětyNáhradní dílyNáhradní dílyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobkůAKU zahradní technika EGOAKU zahradní technika EGOElektrické vozíky a skútry SELVOElektrické vozíky a skútry SELVO
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

Obsluha strojů

Dotaz

Počet příspěvků › 2 | Poslední příspěvek › 27. 3. 2021
Zdeněk Petz
Dobrý den. Prosím o radu, jsem úplný začátečník a z návodu jsem to nepochopil. Mám vari global a potřeboval bych vědět, jak nastavit náboje na kolech pro jízdu vpřed, aby šlo lehce otáčet řídítky. Doufám, že jsem to napsal alespoń trochu srozumitelně. Děkuji Zdeněk.

Dobrý den,

správné nastavení volnoběžek je tak, že červená šipka na palci kola směřuje po směru odvalování vzorku šípu pneumatik. ( stroj jede vpřed, lehce zatáčí, necouvá ). Červenou šipku otočím o 180 stupňů - stroj pouze couvá. Když nastavím šipky na středy kol, stroj pojede přímo vpřed i vzad, ale zatáčení s ním bude složité.

Hezký den Lukáš Svoboda

Pro účast v diskuzi musíte být přihlášeni.