Zpět Produkty
Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARIRotavátoryRotavátoryTlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályČerpadla na voduČerpadla na voduŠtěpkovače, drtičeŠtěpkovače, drtičeZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobkůAKU zahradní technika EGOAKU zahradní technika EGOElektrické vozíky a skútry SELVOElektrické vozíky a skútry SELVO
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

Obecné dotazy

DSK-317/S s 2T motorem

Počet příspěvků › 2 | Poslední příspěvek › 21. 3. 2013
Jaroslav Zikmund
Dobrý den, mám pohonou jednotku DMJ-315 z roku 1990, mohu na ni připojit novou převodovku DSK-317/S s kypřicím ustrojím AKY-358/80cm nebo potřebuji redukci, popř. jestli mohu připojit to stejné kypřící ústrojí, ale jinou převodovku(starší T20, atd). Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

kypřící ústrojí AKY 358/80cm můžete připojit k převodové skříni DSK 317/S, nic méně tato skříň je převodovým poměrem určená pro čtyřtaktní motory. Pro správný chod doporučuji převodovou skříň DSK 317 nebo Vaši stávající T-20.

S pozdravem Pavel Beneš

Pro účast v diskuzi musíte být přihlášeni.