Zpět Produkty
Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARITlakové myčkyTlakové myčkyČerpadla na voduČerpadla na voduZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaPůdní vrtákyPůdní vrtákyReklamní předmětyReklamní předmětyNáhradní dílyNáhradní dílyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobkůAKU zahradní technika EGOAKU zahradní technika EGOElektrické vozíky a skútry SELVOElektrické vozíky a skútry SELVO
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

Obsluha strojů

Nasazení motoru JIKOV

Počet příspěvků › 2 | Poslední příspěvek › 31. 3. 2013
Michal
Dobrý den, prosím o radu jak správně nasadit pohonou jednotku vari systemu s motorem jikov na převodovku dsk 317.Po vyndání nejde nasadit zpět děkuji.

Dobrý den,

rozhodně nejprve zkontrolujte odstředivou spojku, zda nemá odtržené obložení či prasklou pružinu spojky. Prostor spojky v přírubě musí být také čistý. Další možností jsou spony motoru, které Vám brání k usazení pohonné jednotky na převodovou skříň nebo příliš dotažená zajišťovací klička na převodové skříni.

S pozdravem Lukáš Svoboda 

Pro účast v diskuzi musíte být přihlášeni.