Zpět Produkty
Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARITlakové myčkyTlakové myčkyČerpadla na voduČerpadla na voduZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaPůdní vrtákyPůdní vrtákyReklamní předmětyReklamní předmětyNáhradní dílyNáhradní dílyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobkůAKU zahradní technika EGOAKU zahradní technika EGOElektrické vozíky a skútry SELVOElektrické vozíky a skútry SELVO
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

Obsluha strojů

Připojení sazeče brambor SB-40 k T-20

Počet příspěvků › 2 | Poslední příspěvek › 3. 4. 2013
Milan
Dobrý den, uvažuji o koupi vašeho sazeče brambor, ale mám starou Teru T-20 a nevím, jestli je dostatečně silná na to, aby mohla se sazečem pracovat. Po vznesení tohoto dotazu u dvou vašich prodejců se mi dostalo zcela protichůdné odpovědi (jeden prodejce tvrdil, že ano, druhý že ne). Můžete mi prosím poradit, zda je kombinace sazeče s T-20 použitelná? Děkuji.
Dobrý den. Převodovky řady T-20 zvládají všechny polní práce naprosto stejně jako převodvoky řady DSK-317. Sázení brambor tedy není výjimkou. Předpokladem samozřejmě je, že u T-20ky otočíte motor a práce provádíte na zpátečku, která se stane dopřednou rychlostí. Při konstrukci sazeče SB-40 jsme samozřejmě mysleli i na možnost připojit ho bez problémů k převodovkám T-20 s 2T motory JIKOV. S pozdravem Martin BURIAN.   

Pro účast v diskuzi musíte být přihlášeni.