Palec na nápravě TN-01

Počet příspěvků › 3 | Poslední příspěvek › 20. 3. 2017
Joe7
DSK 317 - Tchán vyměňoval palec na nápravě, natočil jej asi špatně, a poloha palce neodpovídá šipkám pro určování volnoběžných poloh a nejde koly zatáčet. Jak se prosím dá nastavit správná poloha palce tak, aby odpovídal šipkám a souhlasil s nimi. Děkuji Duchek

Dobrý den,

doporučuji opatrně vytáhnout směrovou šipku, která prochází palcem kola. Tuto šipku protáhněte palcem z opačného směru. Domnívám se, že problém by měl být takto vyřešen.

S pozdravem Lukáš Svoboda

Jan Hokeš
A jaká je správná poloha západky? Měla by směřovat proti úkosu palce, jak je znázorněno na videu "Snadná orba s Vari" (http://www.vari.cz/videa/malotraktory-vari-dsk-317/)?

Pro účast v diskuzi musíte být přihlášeni.