Zpět Produkty
Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARIRotavátoryRotavátoryTlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályČerpadla na voduČerpadla na voduŠtěpkovače, drtičeŠtěpkovače, drtičeZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobkůAKU zahradní technika EGOAKU zahradní technika EGOElektrické vozíky a skútry SELVOElektrické vozíky a skútry SELVO
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

Obecné dotazy

Provoz VARI na pozemních komunikacích

Počet příspěvků › 2 | Poslední příspěvek › 4. 5. 2013
Bohumil Kuneš
Dobrý den.Mám vari systém z roku 1986 a chtěl sem ho přihlásit pro provoz na pozemních komunikacích.Původní majitel osvědčení neměl.Když sem se ptal na odboru dopravy tak mi řekli že nestačí mít opsané údaje ze štítků ale že musím originál údaje od vari,že se to archivuje.Zajímalo by mně jestli je možné tyto dokumenty dodatečně někde sehnat.Děkuji.

Dobrý den. Při žádosti o povolení pro provoz na pozemních komunikacích u starších strojů VARI musíte předložit prodejku nebo návody k použití. V roce 1986 kdy byl váš stroj prodán tak ve VARI,a.s. ještě podniková prodejna nebyla.Omlouvám se ale jinak než výše uvedenou odpovědí Vám nemůžu pomoc.

S pozdravem Fr.Šimák

Pro účast v diskuzi musíte být přihlášeni.