Zpět Produkty
Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARITlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályČerpadla na voduČerpadla na voduZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaPůdní vrtákyPůdní vrtákyReklamní předmětyReklamní předmětyNáhradní dílyNáhradní dílyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobkůAKU zahradní technika EGOAKU zahradní technika EGOElektrické vozíky a skútry SELVOElektrické vozíky a skútry SELVO
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

Pravidla diskusního fóra

  1. Před vstupem do našeho diskusního fóra si prosím nejprve pročtěte FAQ – často kladené dotazy. V textu jsou odpovědi na nejčastěji kladené dotazy, které nám uživatelé v posledních letech kladli.
  2. Pro dotazy na produkty, které aktuálně jsou v naší nabídce, použijte přednostně DISKUSE K PRODUKTU na kartě daného výrobku.
  3. Než založíte nové téma, použijte nejprve funkci VYHLEDAT NA FÓRU a pročtěte si vyhledaná témata a příspěvky v nich. Je totiž velmi velká pravděpodobnost, že na dotaz, který je Vašemu podobný, se již někdo v minulosti ptal a bylo na něj odpovězeno. Pokud se Váš dotaz týká podobné záležitosti, napište svůj příspěvek do staršího tématu. Jinak založte téma nové.
  4. Provozovatel fóra si vyhrazuje právo změnit text v políčku Předmět dotazu pro lepší přehlednost pro ostatní uživatele a snazší vyhledávání na fóru.
  5. Nikoho v diskuzi neurážejte a nenapadejte za jeho slovní projev nebo češtinu. Ne všichni jsou studovaní jako Vy. Nepoužívejte sprostá slova a nadávky, vše se dá vyřešit s chladnou hlavou. Neslušné příspěvky budou bez upozornění mazány. V případě opakovaného porušení tohoto pravidla bude uživateli zablokován přístup.
  6. Mějte na paměti, že diskutujete na stránkách firmy VARI, a.s. Zdržte se prosím, vyjadřování se k výrobkům jiných výrobců a značek nebo porovnávání s našimi produkty. Od toho jsou na internetu jiná diskusní fóra.
  7. Nepoužívejte naše stránky k zakládání osobních diskuzí ani k propagaci vašeho byznysu. Neposkytujeme toto diskusní fórum k bazarovým nabídkám a poptávkám typu: prodám, koupím, vyměním atd. Tyto příspěvky budou bez upozornění mazány.
  8. Na otázky týkající se duševního majetku VARI, a.s. neodpovídáme. Výkresovou dokumentaci nebo výrobní postupy nezveřejňujeme.
  9. Provozovatel tohoto fóra si vyhrazuje právo změnit nebo doplnit výše uvedená pravidla bez předchozího upozornění.