Zpět Produkty
Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARITlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályČerpadla na voduČerpadla na voduZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaPůdní vrtákyPůdní vrtákyReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobkůAKU zahradní technika EGOAKU zahradní technika EGOElektrické vozíky a skútry SELVOElektrické vozíky a skútry SELVO
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

OBRACEČ PÍCE NEJEN NA SENO

OBRACEČ PÍCE NEJEN NA SENO 9. 11. 2016

Obraceče sena od VARI neslouží kupodivu pouze pro obracení a shrabání sena, jak jejich názec napovídá, ale dokáží vám pomáhat při práci po celý rok. Majitelé tohoto adaptéru to dobře vědí. Ale co potencionální uživatelé, kteří teprve o obraceči uvažují? Máte velkou zahradu, louku nebo sad? Vlastníte VARI systém, nebo nový RAPTOR HYDRO? O využitelnosti obraceče nedumejte již ani minutu.

Z kraje sezony (hned na jaře) obraceč můžete používat na aktivní provzdušnění trávníků po zimní sezoně. Stačí správně nastavit výšku hrabacích pružin pomocí vodicích kol a budete se divit, kolik mechu, stařiny a nepořádku dostanete z trávníku ven. Vaše zahrada a tráva se vám odmění v podobě rychlejšího startu růstu a kvalitnější skladby porostu.

V sezoně sečení vysoké trávy a sušení sena přijde ten pravý čas pro obraceč, s jehož pomocí rozhodíte posečené řádky, obrátíte, usušíte a nakonec vše pohodlně shrabete a uklidíte. Pokud sečete otavy, stejná příležitost přijde koncem letních prázdnin.

Tím však využití obraceče VARI zdaleka nekončí. Podzimní sezona je plná listí a dalšího nepořádku na našich zahradách, v průběhu listopadu a na přelomu prosince tak můžete opět obraceč použít pro vyhrabání listí, které právě spadalo ze stromů. Společně s tím zároveň provedete i podzimní provzdušnění trávníků.

A to nejlepší na konec. Obraceče VARI jako jediné na trhu mají i zimní příslušenství v podobě gumových lopatek, které se jednoduše bez nářadí nasadí na hrabací pružiny obraceče, z kterého se stane velmi výkonný odmetač čerstvého sněhu se šíří záběru 90, resp. 120 cm. V nižších a středních polohách je tak ideálním pomocníkem pro úklid či průběžný úklid čerstvě napadaného sněhu, dokonale vyčistí příjezdové cesty, chodníky, dvory a všechny cestičky na vašich pozemcích.

A pokud máte už přeci jen velkou zahradu, pak není lepší doporučení, než k celé sestavě připojit ještě sulku AV-650, která disponuje bubnovými brzdami a odpruženou sedačkou. Nebudete muset za obracečem chodit, ale pohodlně se povezete.

Podívejte se na obrázky a především videa z celoročního použití obracečů od VARI a uvidíte, že mít obraceč doma je dobrá investice, která šetří váš čas a peníze za jednoúčelové stroje. Obraceče píce VARI tak můžete používat po celý rok! Vaše VARI.

BLOG MOJE VARI
další rady od uživatelů VARI Více