Zpět Produkty
Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARIRotavátoryRotavátoryTlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályČerpadla na voduČerpadla na voduŠtěpkovače, drtičeŠtěpkovače, drtičeZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobkůAKU zahradní technika EGOAKU zahradní technika EGOElektrické vozíky a skútry SELVOElektrické vozíky a skútry SELVO
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

Podzimní úklid trávníku

Podzimní úklid trávníku 15. 10. 2019

Podzimní úklid trávníku je zde. Co však použít pro efektivní odstranění listí a nečistot, abychom se nemuseli namáhat s hráběmi? Je to úplně jednoduché!

S VARI travní sekačkou nebo travním traktorem seberete veškeré popadané listí! Majitelé VARI systému, kteří mají malou převodovou skříň DSK-316, nebo multifunkčního nosiče RAPTOR Hydro mohou připojit ke stroji obraceč sena, který vám také usnadní práci jak s listím, tak v zimě se sněhem.