Zpět Produkty
Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARIRotavátoryRotavátoryTlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályČerpadla na voduČerpadla na voduŠtěpkovače, drtičeŠtěpkovače, drtičeZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobků
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

Podzimní úklid zpevněných ploch

Podzimní úklid zpevněných ploch 21. 10. 2019

Konec října a začátek listopadu, to je období padání listí a nekončícího boje s úklidem a zametáním. Ruce a záda bolí od běhání s koštětem a lopatou.

 

Je nejvyšší čas na pořízení pomocníka od VARI. VARI se již řadu let specializuje na výrobu zametacích kartáčů, které vám s úklidem zpevněných ploch velice pomohou.

Jednoúčelové zametací kartáče VARI CB-80 vynikají jednoduchým ovládáním a obratností, dostanete se s nimi opravdu všude. Můžete k nim připojit sběrný box pro sběr listí a nečistot, v zimě pak oceníte jistě i odhrnovací radlici na sníh. Na veřejných místech také doporučujeme použití antiprachové plenty, která brání odletu meteného materiálu.

Pro multifunkční nosič RAPTOR Hydro je určen nový zametací kartáč RKV-1000, který převzal osvědčené prvky z dosavadních zametacích kartáčů VARI, i k němu můžete připojit sběrný koš i odhnovací radlici, využijete ho tak po celý rok. Dle druhu meteného materiálu lze nastavit i dvě různé rychlosti zametacího válce. Na nerovných terénech jistě oceníte výkyvné uložení kartáče.

Majitelé VARI systému pak jistě ocení zametací kartáč KV-100/Z pro převodovou skříň DSK-316, který se pyšní šíří záběru 100 cm. Je velice robustní a určen do nejtěžšího nasazení. I ke kartáči KV-100/Z můžete připojit sběrný box

Společným prvkem aktivních kartáčů VARI je spirálový design štětin a vlastní robustní šnekové převodovky. 

Pasivní zametací kartáč PK-950 je určen pro multifunkční nosič MaX (Lucina, Hurricane), jeho předností je vysoká efektivita a nulová prašnost.