Zpět Produkty
Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARITlakové myčkyTlakové myčkyČerpadla na voduČerpadla na voduZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaPůdní vrtákyPůdní vrtákyReklamní předmětyReklamní předmětyNáhradní dílyNáhradní dílyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobkůAKU zahradní technika EGOAKU zahradní technika EGOElektrické vozíky a skútry SELVOElektrické vozíky a skútry SELVO
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

Podzimní úklid zpevněných ploch

Podzimní úklid zpevněných ploch 21. 10. 2021

Konec října a začátek listopadu, to je období padání listí a nekončícího boje s úklidem a zametáním. Ruce a záda bolí od běhání s koštětem a lopatou.

 

Je nejvyšší čas na pořízení pomocníka od VARI. VARI se již řadu let specializuje na výrobu zametacích kartáčů, které vám s úklidem zpevněných ploch velice pomohou.

Jednoúčelové zametací kartáče VARI řady CB vynikají jednoduchým ovládáním a obratností, dostanete se s nimi opravdu všude (šíře záběru kartáče je 80 cm nebo 100 cm). Můžete k nim připojit sběrný box pro sběr listí a nečistot, v zimě pak oceníte jistě i odhrnovací radlici na sníh. Na veřejných místech také doporučujeme použití antiprachové plenty, která brání odletu meteného materiálu.

D17A7517D17A4073

Pro multifunkční nosič RAPTOR Hydro je určen nový zametací kartáč RKV-1000, který převzal osvědčené prvky z dosavadních zametacích kartáčů VARI, i k němu můžete připojit sběrný koš i odhnovací radlici, využijete ho tak po celý rok. Dle druhu meteného materiálu lze nastavit i dvě různé rychlosti zametacího válce. Na nerovných terénech jistě oceníte výkyvné uložení kartáče.

IMG_7286D17A7503

Někteří majitelé VARI systému jsou vybaveni zametacím kartáč KV-100/Z pro převodovou skříň DSK-316, který se pyšní šíří záběru 100 cm. Je velice robustní a určen do nejtěžšího nasazení. I ke kartáči KV-100/Z můžete připojit sběrný box. Výroba zametacího kartáče již byla ukončena.

D17A75324031-kv-100-z-zametaci-kartac-01

Společným prvkem aktivních kartáčů VARI je spirálový design štětin a vlastní robustní šnekové převodovky. 

Rez predni snekovkou CB-80

Pasivní zametací kartáč PK-950 je určen pro multifunkční nosič MaX (Lucina, Hurricane), jeho předností je vysoká efektivita a nulová prašnost.

D17A7580IMG_4484

BLOG MOJE VARI
další rady od uživatelů VARI Více