Zpět Produkty
Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARITlakové myčkyTlakové myčkyČerpadla na voduČerpadla na voduZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaPůdní vrtákyPůdní vrtákyReklamní předmětyReklamní předmětyNáhradní dílyNáhradní dílyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobkůAKU zahradní technika EGOAKU zahradní technika EGOElektrické vozíky a skútry SELVOElektrické vozíky a skútry SELVO
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

Sekačky se sběrem pro perfektní travní koberec

Sekačky se sběrem pro perfektní travní koberec 6. 4. 2018

Ve VARI najdete ucelenou řadu kvalitních travních sekaček s vynikajícím poměrem cena/výkon. Kdo chce značkovou sekačku za rozumnou cenu a s optimální výbavou, může si vybrat ze dvou elektrických a ze sedmi motorových modelů.

 

Elektrické travní sekačky

VARI FM 3813Pro majitele malých předzahrádek a dvorků, které nejsou členité a není na nich problém za sebou tahat přívodní kabel, jistě potěší elektrické travní sekačky VARI, které jsou osazeny výkonnými elektromotory DIRECT DRIVE (přímý pohon nože od motoru) o výkonu 1 000 W a 1 300 W, a mají šíří záběru 31 cm a 37 cm a plastové sběrné koše. Obě sekačky jsou vyrobeny z kvalitního tvrzeného plastu, mají individuální nastavení výšky sečení na každém kole a jsou za velmi příznivou cenu 1 490 Kč a 2 190 Kč. Elektrické travní sekačky VARI FM 3310VARI FM 3813 vyrábí maďarský výrobce AGRIMOTOR, který je největším výrobcem elektromotorů v Evropě.
Téměř všechny komponenty elektrických sekaček jsou vyráběny přímo v AGRIMOTORu. V souladu s tím dvě výrobní jednotky zahrnují množství různých technologických oblastí. Takové jsou např.: lisovna, hliníková slévárna, třískové obrábění, provoz na navíjení elektromotorů, impregnační provoz, montáž elektromotorů, vstřikování plastů, svařovna, práškovací provoz a koncová montáž. Takový velký podíl vlastní výroby součástek poskytuje vysokou míru nezávislosti v oblasti. Výrobky mají certifikáty CE a TÜV. V roce 2018 vyrobili a prodali více než 150.000 kusů elektrických sekaček, které vyváží pod různými značkami do celého světa. Je to způsobeno především tím, že sekačky jsou spolehlivé, vysoce kvalitní a za nízké ceny.

Motorové travní sekačky

VARI MP1 554 HVšechny motorové sekačky VARI pochází od největšího světového výrobce zahradní techniky, kterým je GGP Italia. Jsou vyrobeny ve slovenském Popradu dle specifikace VARI, kdy jsme při zadávání kritérií do výroby dbali především na funkčnost, životnost, snadnou obsluhu a příznivou cenu. Nenajdete zde tedy naprosto zbytečné plastové panely, držáky nápojů či nesmyslné plastové přihrádky, které jsou uživateli k ničemu a stejně se brzy ulomí, navíc sekačku zbytečně prodražují. U travních sekaček VARI naopak vždy máte užitečné prvky výbavy, jako např. měkčené rukojeti pro pohodlné ovládání, u řady MP1 řídítka de Luxe v jednom kuse pro snadné vyprazďnování koše, přípojky na hadice, mulčovací záslepky, boční deflektory, velká zadní kola s ložisky atd.

General Transmissions

Sekačky jsou osazeny kvalitními a silnými čtyřtaktními motory tří největších světových výrobců motorů - LONCIN, HONDA a BRIGGS & STRATTON a o pojezd se starají kvalitní převodovky nové generace od GENERAL TRANSMISSIONS.
Šasi jsou vyrobena z ocelového plechu a vyznačují se skvělým sběrem trávy díky velkému výhozovému tunelu. Kromě základní bezpojezdové sekačky jsou všechny vybaveny centrálním nastavením výšky sečení, kombinovaným sběrným košem s minimální prašností a kuličkovými ložisky v kolech, nejvyšší model MP1 554 H je pak osazen nejnovějším motorem HONDA GCVx 170 a vybaven variátorem pro plynulou regulaci rychlosti pojezdu.
LOGO INSTARTKoho nebaví při startování motoru tahat za startovací šňůru, jistě ocení sekačku MP1 504 BiS, která je vybavena moderní technologií Instart, čili startování tlačítkem.
Od VARI tak získáte robustní a dobře naspecifikovanou „evropskou mašinu“, a žádného „číňana za předraženou akční cenu“, která je vyšší než naše standardní bez akce.

Stroje VARI, to jsou poctivé výrobky, na kterých se nešetří!

BLOG MOJE VARI
další rady od uživatelů VARI Více