Zpět Produkty
Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARITlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályČerpadla na voduČerpadla na voduZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaPůdní vrtákyPůdní vrtákyVARI powered by EGOVARI powered by EGOReklamní předmětyReklamní předmětyNáhradní dílyNáhradní dílyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobkůAKU zahradní technika EGOAKU zahradní technika EGOElektrické vozíky a skútry SELVOElektrické vozíky a skútry SELVO
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

Šrotovné na převodovky

Šrotovné na převodovky 18. 1. 2021

Chcete získat novou třírychlostní převodovku DSK-317/S (s osovým čepem), DSK-317.1/S (GLOBAL) se zpátečkou pro čtyřtaktní motor se slevou 8 000 Kč za 13 990 Kč s DPH nebo novou čtyřtaktní převodovku DSK-316.1PSVN s aktivním vývodem se slevou 6 000 Kč za 11 990 Kč s DPH? Stačí přinést k nejbližšímu prodejci VARI vaši starou i nefunkční převodovku VARI a za atraktivní sníženou cenu si odnesete převodovku novou.

Hlavní cíl

  • Odměnit stávajícího uživatele za věrnost ke značce VARI.
  • Zmodernizovat hlavní komponenty systému – převodovky.

Akce je vhodná především pro všechny zákazníky, kteří využili EKO DOTACI k výměně motoru (pohonné jednotky), protože využitím šrotovného na převodovky tak získají čtyřtaktní provedení převodových skříní s plnou 5letou zárukou.

SROTOVNE AZ 8000 web


Podmínky akce


Individuální požadavky či jakkoliv nejednoznačné případy výměn je nutné konzultovat s výrobcem.

Akci lze využít při vrácení funkčních či nefunkčních zkompletovaných převodovek VARI

  • DSK-317, T-20, AKY, BSU  všech modifikací a roků výroby pro získání čtyřtaktní převodovky DSK-317/S (s osovým čepem), nebo DSK-317.1/S (GLOBAL)

Převodovky musí být bez tažné nápravy a kol nebo kultivačních nožů, všech závěsů, radliček a dalších dílů příslušenství. Tyto komponenty se opět použijí na nově získanou DSK-317/S, na DSK-317.1/S (GLOBAL) je potřeba zakoupit tažnou nápravu a kultivační nože nové.

  • DSK-316 a T-19  všech modifikací a roků výroby pro získání čtyřtaktní převodovky DSK-316.1PSVN s rozšířeným rozchodem foukaných kol a s vypínatelným náhonem

Šrotovné platí také pro převodovky třetích výrobců či kopie převodovek VARI, jako jsou značky Robus, MTP, Balcar, Dakr. Podmínkou je kompatibilita s 80mm či 120mm spojkou.
Při výměně převodovek třetích výrobců neneseme odpovědnost za kompatibilitu příslušenství s převodovkami VARI.


Závěrem
Počet převodovek do akce je omezen, rozdělen do etap a na akci se může zavést pořadový systém, kontaktujte svého nejbližšího prodejce VARI pro více informací.

BLOG MOJE VARI
další rady od uživatelů VARI Více