Zpět Produkty

Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARIRotavátoryRotavátoryTlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályŠtěpkovače, drtičeŠtěpkovače, drtičeZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaKompostéryKompostéryReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobků
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

Sekačky se sběrem pro perfektní travní koberec

Sekačky se sběrem pro perfektní travní koberec 20. 4. 2017

VARI nabízí ucelenou řadu kvalitních travních sekaček se sběrem a výkonnými motory. Kdo chce značkovou sekačku s optimální výbavou, vybere si ze čtyř modelů.

 

 

/ram/VARI CSL 484 HZákladní model VARI CSL 484 H potěší především skvělým poměrem ceny a užitné hodnoty.

 • šíře záběru 48 cm
 • ocelové šasi
 • ergonomická měkčená rukojeť
 • kombinovaný sběrací koš s kapacitou 60 litrů

 

 

/ram/Motor HONDA GCV 160Nechybí ani centrální pětipolohové nastavení výšky sečení v rozmezí 27 - 80 mm, boční výhoz a mulčování. Je to tedy plnohodnotná sekačka 4 v 1. Srdcem hnací nápravy je kvalitní převodovka od největšího světového výrobce GT. K pohonu sekačky slouží výkonný OHC motor Honda GCV 160, vybavený automatickým sytičem

/ram/ Výrobce GT 

Tento model stroje uspokojí středně náročné uživatele, kteří vlastní zahradu střední velikosti s větším počtem různých keřů a jiných překážek. Přední i velká zadní kola osazena valivými ložisky a nízká hmotnost 30 kg napomáhají velmi snadné manipulaci. Sekačka je vhodná pro ženy, které ocení lehké startování motoru Honda a celkově nízkou váhu a obratnost.

 


/ram/VARI MP1 504 BVětší model VARI MP1 504 B je robustnější a postavený na moderním ocelovém šasi poslední generace MP1.

 • šíře záběru 50 cm
 • ocelové šasi
 • rukojeť De Luxe
 • sběrací koš s kapacitou 70 litrů a ukazatelem naplnění

 

 

/ram/motor Briggs & Stratton 625ENabízí opět technologii 4 v 1 - sečení do koše, mulčování, boční a zadní výhoz. Samozřejmě, že takové moderní sekačce nesmí chybět ani centrální pětipolohové nastavení výšky v rozmezí 25 - 65 mm. Pro snadnou manipulaci při nakládání na sekačce naleznete přední madlo.Před ukončením práce můžete šasi vymýt vodou, stroj je vybaven rychlospojkou pro připojení hadice, stejně jako i další modely. Všechna kola jsou osazena kuličkovými ložisky. Jednorychlostní pojezd obstarává převodovka EVO od GT s funkcí plynulého náběhu přenosu síly, rozjezd sekačky se tak obejde bez jakéhokoliv škubnutí. Srdcem stroje je tichý motor Briggs & Stratton 625E, vybavený rozvodem OHV a automatickým sytičem na bázi technologie Ready Start.

 


/ram/VARI MP1 554 BStejně vybavený, avšak větší model je VARI MP1 554 B.

 • šíře záběru 55 cm
 • ocelové šasi
 • rukojeť De Luxe
 • sběrací koš s kapacitou 70 litrů a ukazatelem naplnění

 

 

/ram/motor Briggs & Stratton 675 EXiPohání ji poslední generace motoru Briggs & Stratton 675 EXi s rozvodem OHV a automatickým sytičem na bázi technologie Ready Start. Tato sekačka je dobrou volbou pro větší zahrady a náročnější uživatele, kteří preferují motory Briggs and Stratton.

 

 

 

 


/ram/VARI MP1 554 HNa samotném vrcholu rotačních sekaček je  VARI MP1 554 H.

 • šíře záběru 55 cm
 • ocelové šasi
 • rukojeť De Luxe
 • sběrací koš s kapacitou 70 litrů a ukazatelem naplnění

 

 

Tato sekačka má variátor pojezdu. Ten oceníte zejména na větších plochách, kde můžete pohodlně a plynule přizpůsobit rychlost pojezdu výšce trávy. Centrální nastavení výšky sečení má indikátor, přičemž rozsah činí 25 až 80 mm v šesti stupních. Sekačku přitom velmi pohodlně přenastavíte pomocí madla s tlačítkovou pojistkou. Tento krásný stroj pohání výkonný motor Honda GCV 190 s automatickým sytičem. Sekačka je velmi tichá díky motoru Honda a přídavnému krytování. Dostatek krouticího momentu zajištuje perfektní sběr i mokré trávy a vysokou kvalitu sečení. Sekačku s plynulým pojezdem můžete používat i pro sběr listí na podzim, nebo pro sběr vyčesaného mechu a stařiny po vertikutaci. Díky plynulé regulaci pojezdu se nikdy nezahltí.

 /ram/Nastavení výšky sečení/ram/Páka variátoru/ram/Ocelové šasi

 

 

 

 

 

Všechny 4 sekačky od VARI jsou vyrobeny ve slovenském Popradu, prioritou při jejich specifikaci byla funkčnost, životnost a příznivá cena. Nenajdete zde tedy naprosto zbytečné plastové panely, držáky nápojů či nesmyslné plastové přihrádky, které se stejně brzy ulomí. Naopak vždy máte užitečné prvky výbavy jako např. soft gripy na rukojetích, a u 3 modelů jsou řídítka v jednom kuse pro snadné vyprazďnování koše, přípojky na hadice, mulčovací záslepky, boční deflektory, velká zadní kola s ložisky atd. Získáte tak robustní a dobře naspecifikovanou „evropskou mašinu“ a žádného „číňana za předraženou akční cenu“.

Stroje VARI, to jsou poctivé výrobky, na kterých se nešetří!