Zpět Produkty
Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARITlakové myčkyTlakové myčkyČerpadla na voduČerpadla na voduZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaPůdní vrtákyPůdní vrtákyReklamní předmětyReklamní předmětyNáhradní dílyNáhradní dílyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobkůAKU zahradní technika EGOAKU zahradní technika EGOElektrické vozíky a skútry SELVOElektrické vozíky a skútry SELVO
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

Výroba vstřikovaných dílů pro stroje VARI

Výroba vstřikovaných dílů pro stroje VARI 16. 2. 2017

Výroba velkosériových plastových dílů pro naše stroje probíhá vždy na formách, které jsou naším majetkem. Pro takovou výrobu si pečlivě vybíráme dodavatele, který svým přístupem, standardem výroby a cenou nejlépe odpovídá našim požadavkům.

Prioritou je výroba v České republice. Vstřikované díly jsou velice náročnou výrobní disciplínou, pro kterou je především důležité moderní strojní vybavení, zkušenosti a poctivý přístup. Naším partnerem je firma Isolit-Bravo z Jablonného nad Orlicí, která vyrábí především pro automobilový průmysl. Tato 100% česká firma byla vybudována bez jakýchkoliv dotací z EU a brzy se vypracovala mezi přední výrobce vstřikovaných dílů v Evropě. Moderní lisy ENGEL, vlastní nástrojárna a výborný tým lidí, to je záruka skvělých výlisků.

Cyklus lisování dílů pro Rapido, vyráběných na 3 lisech, se pohybuje od 75 do 120 sekund. Naši roční potřebu lisy zvládnou za necelé dva dny. Materiál pro trychtýř, násypku a kryt je vysoce odolný a houževnatý polypropylen s UV stabilizací. Máme tak k dispozici kvalitní, pevné a designově hezké díly pro své štěpkovače. I díky svým dodavatelům neustále zvyšujeme kvalitu výrobků a přinášíme do nich moderní výrobní prvky.

Vaše VARI