Zpět Produkty
Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARIRotavátoryRotavátoryTlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályČerpadla na voduČerpadla na voduŠtěpkovače, drtičeŠtěpkovače, drtičeZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobkůAKU zahradní technika EGOAKU zahradní technika EGOElektrické vozíky a skútry SELVOElektrické vozíky a skútry SELVO
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

Den otevřených dveří MAGRIX (11.4.2019)

Den otevřených dveří MAGRIX (11.4.2019) 8. 4. 2019

Náš značkový prodejce MAGRIX s.r.o. vás srdečně zve na Den otevřených dveří, který pořádá 11.4. ve svém areálu v Dubenci u Dvora Králové. Můžete se těšit na velkou přehlídku velké i malé zemědělské a zahradní techniky.

Bude pro vás mimo jiné přichystaná ucelená expozice značky VARI. Uvidíte zde např. malotraktor VARI GLOBAL s vozíkem a motorem VARI XP-200, bubnovou sekačku Agathu a travní sekačky a traktůrky. Budete si moci vyzkoušet i ocelový kartáč B-35 Vedex pro odstraňování mechu a plevelů. Těšíme se na vás.