Zpět Produkty
Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARIRotavátoryRotavátoryTlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályŠtěpkovače, drtičeŠtěpkovače, drtičeZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaKompostéryKompostéryReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobků
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

DŮM A ZAHRADA LOUNY (18.-21.4.2019)

DŮM A ZAHRADA LOUNY (18.-21.4.2019) 15. 4. 2019

Nemáte ještě program na Velikonoce? Zavítejte tedy na výstavu DŮM A ZAHRADA 2019, která se koná od 18. do 21. dubna na výstavišti v Lounech. VARI je zde tradičním vystavovatelem a ani na 23. ročníku nemůže chybět.

Na výstavě, která je plná jarních trendů, a kde mohou návštěvníci načerpat spoustu nových nápadů a inspirace, nás najdete na stánku našeho značkového prodejce z Loun - HSQ centrum. Můžete se těšit na širokou expozici, kde si budete moci stroje nejen prohlédnout, ale i vyzkoušet a objednat za speciální výstavní ceny. Bude pro vás připraven malotraktor VARI GLOBAL s vozíkem ANV-380, malotraktor VARI GLOBAL s připojeným třetím kolem TK-01, které je novinkou letošního roku a příslušenství pro obdělávání půdy. Nebude chybět ani další novinka - senohrab SH-600 k bubnové sekačce LUCINA MAX a štěpkovač RAPIDO pro pohonné jednotky. Další vystavený sortiment nejdete níže. Těšíme se na vás.