Zpět Produkty

Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARIRotavátoryRotavátoryTlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályŠtěpkovače, drtičeŠtěpkovače, drtičeZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaKompostéryKompostéryReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobků
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

PODHORY 2017 ČISTÁ V KROKONOŠÍCH (8.6.2017)

PODHORY 2017 ČISTÁ V KROKONOŠÍCH (8.6.2017) 2. 6. 2017

Srdečně vás spolu s naším autorizovaným prodejcem MELICHAR CZ zveme na zemědělskou výstavu PODHORY 2017, která se koná 8.6. od 10 do 16 hodin v obci Čistá v Krkonoších. Výstavu PODHORY 2017 pořádá Okresní agrární komora se sídlem v Trutnově a je zaměřena především na sečení a zpracování vysoké trávy s praktickými ukázkami.

Na předváděcí ploše tak uvidíte v akci profesionální mulčovač F-700 HYDRO a multifunkční RAPTOR HYDRO se všemi travními adaptéry: bubnová sekačka RBS-700, mulčovač RMS-600 a obraceč píce ROP-115. Na stánku pak pro vás bude připraven malotraktor VARI IV GLOBAL s vozíkem ANV-400, štěpkovač RAPIDO, provzdušňovač trávníků PP-60 či vyžínač křovin F-550. Nebudou chybět ani bubnové sekačky včetně letošní novinky, která se ihned stala velmi oblíbenou - DS-521BiS AGATHA s elektrickým startováním INSTART. Těšit se můžete i na řadu rotačních sekaček s pojezdem. Přijeďte strávit do Krkonoš pohodový den se zemědělskou a zahradní technikou.