Zpět Produkty
Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARITlakové myčkyTlakové myčkyČerpadla na voduČerpadla na voduZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaPůdní vrtákyPůdní vrtákyReklamní předmětyReklamní předmětyNáhradní dílyNáhradní dílyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobkůAKU zahradní technika EGOAKU zahradní technika EGOElektrické vozíky a skútry SELVOElektrické vozíky a skútry SELVO
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

Pohonná jednotka KOHLER

Pohonná jednotka KOHLER 15. 12. 2021

Máme pro Vás letošní vánoční dárek. Montujeme dlouho očekávané pohonné jednotky PJCV224 s motorem Kohler Command Pro CV 224. 

I přes všechny komplikace dnešní doby a složitou situaci ve světě již postupně expedujeme první smontované kusy. Nejen Covid-19, ale i změna finální specifikace těsně před spuštěním sériové výroby motoru zapříčinila to velké zdržení.

Na druhou stranu vše zlé je pro něco dobré a na trh se tak dostává vyladěná vrcholová motorizace VARI Systému, která jistě potěší všechny jeho uživatele.

Profesionální 4-taktní OHV motor s obsahem 224 cm3, olejovým filtrem, plnohodnotným duálním tlakovým mazáním, palivovým čerpadlem, litinovou vložkou válce a především skvělým krouticím momentem 14,9 Nm využije potenciál VARI Systému na maximum.

Tak šťastné a veselé s novým „srdcem“ od VARI.